Онлайн-курс
«Облік Благодійних організацій та Громадських об'єднань»
Із врахуванням всіх змін законодавства 2023-2024 років.
Все про ведення обліку БО та ГО без порушень та штрафів.
На основі багаторічного досвіду експерта, яка працює з неприбутковими організаціями різного масштабу.
Ми рекомендуємо курс, якщо Ви хотіли б:
 • Мати конкретні відповіді на нагальні питання: знати що (не)можна робити в межах діяльності НО, щоб не бути під підозрою в незаконних діях
 • Знати все про статус неприбутковості: розуміти як цей статус можна отримати та за які дії БО та ГО можуть лишити цього статусу
 • Забути про штрафи та помилки: розібратися із усіма змінами за 2023/2024 та не зашкодити репутації неприбуткової організації
 • Підвищити свою кваліфікацію: розширити власні професійні можливості щодо ведення різних типів організацій та збільшити свій заробіток
Програма курсу:
Нижче докладний опис кожної сесії та Ваш результат
Вашим спікером на курсі буде:
Легкий і ефективний шлях – НАВЧАННЯ!
Онлайн курс "Облік БО та ГО"
 • Тривалість навчання - 4 тижні
  Реєстрація на курс уже відкрита та наразі діє спецпропозиція
 • Зручний - формат навчання
  7 відеоуроків у зручний від роботи час, не потребує відкладати всі термінові справи задля присутності на уроці
 • Окупність курсу - швидко
  До старту курсу діють передстартові знижки, а перший результат Ви отримуєте ще під час навчання, а саме уникнення штрафів та спокійна робота
Чому навчатися на курсі від школи вигідно?
Цього не можна знайти безкоштовно:
 • Досвід експерта
  Програма курсу сформована на знаннях та досвіді експерта Ганни Горіної, яка проходила цей шлях самостійно протягом декількох років, працюючи з НО різних напрямків та масштабів.
 • Telegram-група
  Це закрита група усіх бухгалтерів України, які приєднуються до навчання. Кожен із них веде облік НО та діляться своїм досвідом. Ви можете розраховувати на практичні поради від своїх колег і також надати їх.
 • Робочі файли
  Курс надає уже готові шаблони та зразки, якими особисто користується спікер курсу. Крім цього, доступ до файлів надається у форматі, щоб Ви змогли завантажити і зберегти доступ до них назавжди.
Залишилися питання?
Наші менеджери допоможуть - заповніть форму, щоб отримати детальну інформацію для запису на курс
Питання, що можуть виникати у Вас:
 • Марія:
  Якщо у мене будуть запитання по програмі,
  хто мені допоможе?
  AVS:
  Ми створили закриту групу в Telegram, де наша команда оперативно допоможе розв'язати ваше питання.
 • Віталіна:
  Якщо я не зможу бути присутнім на занятті, чи будуть записи?
  AVS:
  Так, всі заняття записуються. Вони зберігаються в особистому кабінеті учасника. Протягом 2 місяців ви можете повернутися до матеріалів програми й переглянути записи.
 • Ліля:
  Які варіанти оплати доступні?
  AVS:
  Ми завжди маємо альтернативні варіанти, для того, щоб жоден бухгалтер не обмежував себе у навчанні, тому наша школа пропонує три варіанти оплати, серед яких Ви зможете обрати собі найбільш підходящий на цей час:

  1. Оплативши за посиланням або ж повними реквізитами
  2. Оформивши оплату частинами від банку: Monobank та ПриватБанк (Розтермінування)
  Всі комісії банку сплачує компанія AVS
  4. Оплативши частинами напряму від компанії AVS

  Обираючи будь-який варіант оплати — Ви отримуєте доступ до повного пакета курсу. Щоб оформити оплату достатньо залишити контактні дані на сайті та наші менеджери допоможуть Вам.
 • Олександра:
  Чи можна оформити участь тільки на одну сесію?
  AVS:
  Надаючи доступ до однієї або декількох сесій не за структурою, ми ризикуємо недосягненням результату. Правильна та безпомилкова робота з неприбутковими організаціями вимагає комплексного вивчення. На жаль, 98% бухгалтерів якраз таки припускають помилок, тому що працюють "навмання", бо є специфіка, а як вести облік - вони не знають. Працюючи з НО, бухгалтер зобовʼязаний орієнтуватися у всіх питаннях: документальне оформлення нестандартних операцій, збереження статусу неприбутковості, подання звітності, робота з податками. Це прямо впливає на злагоджену роботу із Вашим клієнтом та рекомендації Вас, як експерта.

  Тому ми за комплексний підхід у всьому, щоб Ваша робота була безпомилковою, а клієнт - задоволений!
 • Микола:
  Чи отримаю я Сертифікат по проходженню курсу?
  AVS:
  Так, плідна робота наших учасників завжди винагороджується Сертифікатом від методолога онлайн-школи бухгалтерії AVS Анастасії Волевач. Після успішного завершення курсу та проходження усіх підсумкових завдань - ми переконані, що Ви засвоїли матеріал та безпомилкового будете застосовувати його на практиці.

  Ви можете обрати своє наповнення навчання: з сертифікатом та без. Залишайте зявку та дізнайвайтеся у менеджера, які можливі варіанти.
 • Ігор:
  Я є директором благодійного фонду, чи буде корисним для мене курс?
  AVS:
  Матеріали курсу є ідеальним наповненням не тільки для бухгалтера НО, але й для директора. Тому якщо Ви керуєте неприбутковою організацією, приєднуйтеся просто зараз.

  Наш курсу розпочинається від сесїї "Засади діяльності БО та ГО; статутні документи та облікова політика" та завершується "Звітність НО".

  Реалії 2023 року такі, що якщо директор керує неприбутковою організацією невеликого масштабу - він може самостійно вести облік та добряче економити на витратах бухгалтера. Для цього достатньо вивчити все комплексно та структуровано, що й ми пропонуємо на курсі "Облік Благодійних організацій та Громадських об'єднань".
 • Ольга:
  Як довго я матиму доступ до курсу?
  AVS:
  Зазвичай курс розрахований на 1 місяць, після чого ще 1 місяць кожен учасник має доступ на повторення. Проте за спеціальними умовами нашої пропозиції, реєструючись на курс протягом 3-ох днів після офомлення заявки, кожен учасник гарантовано отримує доступ на курсу протягом 365 днів.