Політика повернень
Політика відмови від послуг

Після оформлення замовлення та його оплати, у кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитись від Послуг та запросити повернення коштів. Ви маєте право відмовитись від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлений термін.

Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів, а також сума утримань, пов'язаних із поверненням.

Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, ми утримаємо з внесеної суми суму вартості фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

Політика відмови від онлайн-навчання

Ви маєте право відмовитись від онлайн-навчання протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з дати оплати навчання. У разі раннього бронювання послуг або оплати навчання частинами, датою оформлення замовлення (датою оплати послуг) вважається дата здійснення першого платежу.

Для отримання коштів зверніться з нами та оформіть запит на повернення в установленому порядку.

Оскільки деякі пакети послуг передбачають надання закритої інформації та цінного контенту, а також доступ до закритих чатів, спільнот та груп, ви розумієте, що у разі оформлення повернення після надання вам подібної інформації та доступу до чатів, при поверненні, ми утримаємо з внесеної вами суми не менше п'ятдесяти (50) % вартості навчання, незалежно від кількості занять, до яких ви отримали доступ.

Оформлення повернення

Для відмови від послуг та оформлення повернення напишіть нам за адресою av@avstudy.com.ua або зверніться до служби підтримки за телефоном, вказаним на сайті. Ми підтвердимо отримання запиту на повернення електронної пошти за адресою, вказаною при оформленні замовлення.

Для оформлення повернення, обов'язково повідомте нам: ПІБ та email, вказані при оформленні замовлення; назва Послуги (курсу, пакету послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію.

Ви розумієте, що якщо ви не надасте необхідну інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні та не розглядати ваше звернення.

Наслідки відмови від послуг

Якщо ви оформили запит на повернення у вказаний термін, ми повернемо вам кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту.

Для повернення коштів ми скористаємося тим самим способом платежу, який ви використовували під час оплати послуг. Ми утримаємо із суми повернення всі додаткові комісії банків та платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.

Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, не переглянули доступні вам заняття) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вартість таких послуг.

Особливі умови відмови та додаткові гарантії повернення

Ми безперечно залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих Послуг (програм навчання, продуктів, живих заходів, вебінарів, інтенсивів тощо).) або надавати вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи особливі умови відмови від послуг на сторінці продажу продукту.

Використання коштів на оплату іншого продукту


Не пізніше двох (2) місяців з дати здійснення платежу, ви маєте право запросити зарахувати сплачені кошти в рахунок оплати будь-якого іншого нашого товару (послуги). Якщо вартість товару, що купується, перевищує розмір внесеної вами суми (депозиту), ви зобов'язуєтесь доплатити різницю до початку надання Послуг. Якщо сума депозиту перевищує вартість замовленого продукту, різниця вартості не повертається.

Для дотримання встановленого терміну ви повинні повідомити нас у порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.

Закінчення періоду відмови

У випадку, якщо Послуги були надані в повному обсязі, до закінчення терміну відмови (наприклад: ви вже отримали доступ до всіх уроків та матеріалів) та/або до моменту отримання запиту на повернення, повернення коштів не здійснюється.

У разі отримання запиту на повернення (відмови від послуг) з порушенням встановлених термінів відмови повернення грошових коштів не здійснюється.