Онлайн-курс«Бухгалтерія ФОП + РРО»
 • Від експертів-практиків А.Волевач та О.Герасименко
 • На основі реальних ситуацій ФОПів із різних сфер діяльності
 • З урахуванням змін серпня 2023 року

  Законопроект №8401 підписано Президентом
  Воєнні пільги для ФОП скасовують з 1 серпня❗️
Як проходить навчання?
Ми рекомендуємо курс, якщо Ви хотіли б:
 • Мати високий заробіток: від 20.000 грн в місяць, не прив'язуючись до ситуації в країні чи банкрутству компанії
 • Дистанційну зайнятість із вільним графіком: самостійно планувати свої робочі години без прив'язки до робочого місця
 • Забути про штрафи та помилки: розібратися із усіма змінами 1 серпня 2023 року та не зашкодити своєму ФОП
 • Отримувати стабільний прихід клієнтів на обслуговування: висока довіра клієнтів та гарні рекомендації про вашу роботу
Програма курсу:
Нижче докладний опис кожної сесії та Ваш результат
Чому навчатися на курсі від школи вигідно?
Цього не можна знайти безкоштовно:
 • Досвід експертів
  В курс включені сесії та досвід Експертів по РРО та ФОП. Анастасія та Олександра проходили цей шлях самостійно протягом декількох років, із ФОП різних ніш (від виробництва до ІТ-послуг).
 • Telegram-група
  Це закрита група усіх бухгалтерів України, які приєднуються до навчання. Кожен із них веде ФОПів та діляться своїм досвідом. Ви можете розраховувати на практичні поради від своїх колег і також надати їх.
 • Робочі файли
  Курс надає уже готові шаблони та зразки, якими особисто користуються спікери курсу. Крім цього, доступ до файлів надається у форматі, щоб Ви змогли завантажити і зберегти доступ до них назавжди.
Питання, що можуть виникати у Вас:
 • Марія:
  Якщо у мене будуть запитання по програмі,
  хто мені допоможе?
  AVS:
  Ми створили закриту групу в Facebook, де наша команда оперативно допоможе розв'язати ваше питання.
 • Віталіна:
  Якщо я не зможу бути присутнім на занятті, чи будуть записи?
  AVS:
  Так, всі заняття записуються. Вони зберігаються в особистому кабінеті учасника. Протягом 2 місяців ви можете повернутися до матеріалів програми й переглянути записи.
 • Ліля:
  Які варіанти оплати доступні?
  AVS:
  Ми завжди маємо альтернативні варіанти, для того, щоб жоден бухгалтер не обмежував себе у навчанні, тому наша школа пропонує три варіанти оплати, серед яких Ви зможете обрати собі найбільш підходящий на цей час:

  1. Оплативши за посиланням або ж повними реквізитами
  2. Оформивши оплату частинами від банку: Monobank та ПриватБанк (Розтермінування)
  Всі комісії банку сплачує компанія AVS
  4. Оплативши частинами напряму від компанії AVS

  Обираючи будь-який варіант оплати — Ви отримуєте доступ до повного пакета курсу. Щоб оформити оплату достатньо залишити контактні дані на сайті та наші менеджери допоможуть Вам.
 • Олександра:
  Чи можна оформити участь тільки на одну сесію?
  AVS:
  Надаючи доступ до однієї або декількох сесій не за структурою, ми ризикуємо недосягненням результату. Правильна та безпомилкова робота із ФОП та РРО вимагає комплексного вивчення. На жаль, 98% бухгалтерів якраз таки припускають помилок в обліку, тому що знають одну ділянку краще, а інше - менше, або не відчувають необхідності вивчити. Працюючи з ФОП, бухгалтер зобовʼязаний орієнтуватися у всіх питаннях: картки, зміни, перевірки. Це прямо впливає на злагоджену роботу із Вашим клієнтом та рекомендації Вас, як експерта.

  Тому ми за комплексний підхід у всьому, щоб Ваша робота була безпомилковою, а клієнт - задоволений!
 • Микола:
  Чи отримаю я Сертифікат по проходженню курсу?
  AVS:
  Так, плідна робота наших учасників завжди винагороджується Сертифікатом від методолога онлайн-школи бухгалтерії AVS Анастасії Волевач. Після успішного завершення курсу та проходження усіх підсумкових завдань - ми переконані, що Ви засвоїли матеріал та безпомилкового будете застосовувати його на практиці.

  Ви можете обрати своє наповнення навчання: з сертифікатом та без. Залишайте зявку та дізнайвайтеся у менеджера, які можливі варіанти.
 • Анна:
  Чи допоможе курс брати на обслуговування ФОП, якщо до цього цим не займалася?
  AVS:
  Так, якщо Ви плануєте розвиватися як Бухгалтер по ФОП: на аутсорсі, в штатні або як самозайнята особа - ми можемо рекомендувати курс для Вас. Програма навчання побудована таким чином, щоб дати комплексну теорію та практику "від А до Я". Все, те що раніше ми вивчали самостійно протягом декількох років - зараз Ви зможете вивчити протягом 4 тижні. Не витрачайте часу на самостійне вивчення, адже на безкоштовних ресурсах багато інформації, яка водночас є застарілою. Тому Ви ризикуєте не тільки витратити свого часу, а й допуститися помилок на практиці.

  На нашому курсі ми зібрали повну вижимку тільки потрібної та актуальної інформації для бухгалтерів просто зараз і тут, щоб після завершення (або навіть під час) уже взяти на обслуговування ФОПів.
 • Ігор:
  Відкриваю свій магазин, чи буде корисним для мене курс?
  AVS:
  Матеріали курсу є ідеальним наповненням не тільки для бухгалтера ФОП, але й для самого ФОП. Тому якщо Ви відкриваєте магазин та плануєте реєструватися як фізична особа — підприємець, приєднуйтеся просто зараз.

  Наш курсу розпочинається від тебе "Відкриття/реєстрація ФОП" та завершується "Закриттям/припинення діяльності ФОП"

  Реалії 2023 року такі, що якщо ФОП займається нескладною діяльністю - він може самостійно вести облік та добряче економити на витратах бухгалтера. Для цього достатньо вивчити все комплексно та структуровано, що й ми пропонуємо на курсі "Бухгалтерія ФОП та РРО"
 • Ольга:
  Як довго я матиму доступ до курсу?
  AVS:
  Зазвичай курс розрахований на 1 місяць, після чого ще 1 місяць кожен учасник має доступ на повторення. Проте за спеціальними умовами нашої пропозиції, реєструючись на курс протягом 3-ох днів після офомлення заявки, кожен учасник гарантовано отримує доступ на курсу протягом 365 днів.
Залишіть заявку тут
Заповніть форму, щоб записатися на онлайн-курс
ДО РЕЧІ...
що говорять колеги, які уже проходили в нас курси: